« Úvod | PRÁVĚ PROBÍHÁ »

VÝSTAVA ZA NÁMI

img00045
Krakovanští zahrádkáři zastoupení aktivními členy připravili letos už jubilejní desátou výstavu HOBBY A ZAHRADA. V tomto roce byla, jak je bohužel už obvyklé všude, trochu menší návštěvnost. Měli jsme celkem 223 dospělých a 60 školáků a mnoho návštěvníků z řad "drobotiny" včetně Mateřské a Základní školy z Krakovan, kteří si výstavu stihli prohlédnout těsně před zbouráním v úterý ráno.
Nebudu zde vyjmenovávat všechny vystavující, jen vyslovím svůj obdiv všem těm šikovným rukám a chytrým hlavám, které se zde prezentovaly. Kdo se nebyl v pěkném posvícenském víkendu podívat, udělal chybu. Nahlédnout můžete ve fotogalerii, autorem fotografií je Miroslav Koriťák z Krakovan.
Na výstavě se podíleli prací i organizací předseda ZO Roman Hořák z Božce, nepostradatelný pečlivý pokladník a organizátor František Chmelík, "zdomácnělý" chalupář a dlouholetý člen naší ZO Miloslav Novotný, pracovitý a optimistický Karel Hříbal (foto z letošního stavění), paní Marie Piskačová, pan Milan Vaníček a moje maličkost - Ludmila Vrabcová. Velký dík patří pracovníkům úřadu, bez jejichž pomoci vzhledem k věku a zdravotnímu stavu členů bychom to nezvládli a samozřejmě všem vystavujícím občanům i spřáteleným spolkům.
Sláva výstavě 2015, ať žije HOBBY A ZAHRADA 2017 !
Hříbal

počítadlo.abz.cz

Template By Blogger Templates
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se